صفحه اصلی / مطالب و مقالات / نمايش در منو / بیوگرافی دکتر راضیه ایرجی

بیوگرافی دکتر راضیه ایرجی

اینجانب دکتر راضیه ایرجی
پس از دیپلم با رتبه 150 وارد دانشکده پزشکی شدم . تحصیلات پزشکی عمومی را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذراندم . سپس جهت گذران طرح خدمات پس از تحصیل ، به مدت 2 سال ، ریاست یک کلینیک پزشکی ، دندانپزشکی و سایر خدمات بهداشتی شبانه روزی را در استان تهران به عهده گرفتم . پس از آن در آزمون تخصص پزشکان شرکت کردم و با رتبه 6 کشوری وارد دوره آموزش تخصصی پوست در دانشگاه پزشکی اصفهان شدم .

پس از چهار سال مطالعات وسیع در زمینه بیماری های پوست و مو و دهان و آموزش های لیزر و زیبایی و جراحی های زیبایی و درمانی مربوط به تخصص پوست ، به عنوان متخصص پوست و زیبایی فارغ التحصیل گردیدم . پس از آن به عنوان خدمات طرح پزشکان متخصص ، به مدت 2 سال ، در کلینیک پزشکان شهرکرد سپری کردم . سپس در مطب واقع در خیابان توحید اصفهان کار خود را ادامه دادم و میدهم .

در 10 سال گذشته که به عنوان متخصص پوست مشغول به کار هستم ، سعی کردم تمامی کنگره های علمی و زیبایی انجمن متخصصین پوست ایران و کنگره های زیبایی IMCAS که هر ساله در پاریس برگزار میشود و همچنان کنگره EADV متخصصین پوست در سوییس و ایتالیا را شرکت کنم تا با آخرین تکنیک های زیبایی و آخرین نکات علمی در خدمت هموطنان خود باشم و با ارتقاء همیشه علم و تکنیک خود سعی نموده ام بهترین باشم برای کشورم ایران .


آدرس : اصفهان، خیابان توحید میانی ، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد ، طبقه چهارم
تلفن : 36251939

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
دکتر راضیه ایرجی