صفحه اصلی / مطالب و مقالات / فیلر زیر چشم / تزریق فیلر بهترین روش برای رفع چین و چروک دور چشم

تزریق فیلر بهترین روش برای رفع چین و چروک دور چشم

فیلر زیر چشم برای رفع فرورفتگی و سیاهی ناحیه زیر چشم و از بین بردن چین و چروک اطراف چشم استفاده می شود. در واقع فیلر ها به عنوان راهی برای بازگردانی حجم از دست رفته بافت های نواحی مختلف صورت، از جمله زیر چشم ها هستند. تزریق فیلر راهی برای خلاص شدن از شر گودی و تیرگی های زیر چشم است و پوست صورت را روشن و چهره را جوان تر نشان می دهد. همچنین تزریق فیلر دور چشم نیز طرفداران جذابی دارد فیلر برای افرادی که زیر چشم خود، دایره های تیره رنگ یا فرورفتگی دارند مناسب است تا ظاهری جذاب تر داشته باشند و خسته به نظر نرسند.

آنچه در این مطلب میخوانید

درمان قطعی چروک دور چشم با تزریق فیلر

بهترین و موثر ترین روش موجود برای کاهش چین و چروک های پوستی در این ناحیه، تزریق فیلر دور چشم است. که برای پر کردن تمامی خطوط ریز روی صورت نیز می توان از آن استفاده نمود. از طریق تزریق فیلر موجب افزایش رطوبت پوست شده و انعطاف پذیری آن را افزایش می دهد. این روش ماندگار 6 تا 12 ماهه دارد و پس از انجام آن نیاز به تزریق مجدد دارد.

علت ایجاد چین و چروک دور چشم

متداول ترین علت ایجاد خطوط و چروک های ظریق اطراف چشم، افزایش سن است؛ اما عوامل دیگری هم در بروز این خطوط نقش دارند که بهتر است از آن بپرهیزید:
پرتوی فرابنفش: پرتوی فرابنفش نور آفتاب و دستگاه سولاریوم به پوست شماآسیب می زنند و موجب تخریب کلاژن، پروتئین اصلی موجود در بافت پوست می شوند.
سیگارکسیدن: سیگار اثر مخرب روی رادیکال های آزاد پوست ایجاد می کند و به کلاژن و الاستین پوست آسیب می رساند.
حالت ها و حرکت های تکراری چهره: حالت های چهره (نظیر لبخند، اخم، بالا انداختن ابرو) خطوط ظریفی را در چهره شما ایجاد می کند.حتی نخوه خوابیدن شما نیز خطوط ظریفی را روی پوست شما ایجاد می کند. چنانچه هر شب و در طول خواب، روی یک قسمت عضلات صورت خود را روی بالش بگذارید، به مرور پوستتان حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد.

تزریق فیلر زیر چشم در اصفهان

چروک دور چشم در چه سنی ایجاد می شود؟

بسیاری از افراد با پا گذااشتن در سن 25 سالگی اولین چین و چروک پوست صورتشان ظاهر می شود. اما چین وچروک ناشی از پیر شدن پوست نیست و به خاطر بیان احساسات هستند و در اطراف چشم یا دهان دیده می شود.
بروز چین و چروک روی پوست، سن و زمان مشخصی ندارد؛ بلکه به نوع پوست و نحوه مراقبت از آن بستگی دارد.
و بطور کلی اولین چین ها معمولا در سن 25 تا 35 سالگی بروز می کنند و اکثرا برای بیان احساسات هستند. و در اطراف چشم یا دهان دیده می شود.

تزریق فیلر چشم برای چه کسانی مناسب است؟

همچنین بخوانید : اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر بدون جراحی

تزریق فیلر دور چشم چگونه انجام می شود؟

پس از آنکه پزشک و مرکز پوستی خود را انتخاب نمودید. با انجام مشاوره های لازم و نوبت پوستی خود را ثبت کردید. در روز تزریق فیلر زیر چشم عملیات زیر انجام می شود.
در هنگام شروع، ابتدا ناحیه ی زیر چشم شما به پنبه ای آغشته به الکل، ضدعفونی می شود. سپس یک سوزن نازک به آرامی زیر پوست وارد شده و فیلر تزریق می شود که عمدتا بدون درد است.
در هنگام تزریق ممکن است 3 تا 5 تزریق انجام شود و تمام قسمت هایی که دچار مشکل هستند را برطرف نمایند. و بعد از آن توسط پزشک ماساژ کوتاهی برای هموار کردن ژل صورت می گیرد. و سپس تزریق فیلر شما به پایان می رسد.

ماندگاری فیلر دور چشم

درمان فیلر زیر چشم دائمی نیست و نتایج فیلر موقتی بوده و تنها 6 تا 12 ماه باقی می ماند.

هزینه فیلر جوانسازی اطراف چشم

معمولا عواملی همچون سن، نوع و شدت آسیب، محل درمان و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه های تزریق فیلر زیر چشم است. علاوه بر این میزان تخصص و مهارت پزشکی و کلینیکی که تزریق فیلر زیر چشم در آن انجام می شود نیز می تواند بر روی هزینه های این روش تاثیرگذار باشد. همچنین شهر محل زندگی فرد نیز می تواند عامل تعیین کننده هزینه باشد.

برای خواندن مقالات تزریق بوتاکس زیر بغل و تزریق ژل لب روسی کلیک کنید.


آدرس : اصفهان، خیابان توحید میانی ، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد ، طبقه چهارم
تلفن : 36251939

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :سمیرا کرباسی [ 1402-07-09 ]
به نظر من تزریق ژل هم برای چین و چروک های چشم خوبه و هم رفع خطوط خنده

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
دکتر راضیه ایرجی